logo
X
banner

Talveaia lahendus põhjamaisesse kliimasse

LP120

Liimpuit profiilidest talveaed

Küsi pakkumist

 
Liimpuit profiilidest talveaed on hubane, kvaliteetne ja pilkupüüdev lahendus, mille abil saate suurendada eluruumi ja nautida õues elamist sõltumata ilmastikuoludest. Liimpuit karkassil talveaeda võib paigaldada eraldiseisvana või olemasoleva hoone juurdeehitisena. Paindlik konstruktsioon võimaldab paigaldamist keerulistes olukordades, kõik tööd valmivad eritellimusena ja lähtudes Teile kõige sobivamast lahendusest. Hoone katuses võib kasutada klaasi või klassikalist katuse kattematerjali, näiteks valtsplekk või sindel. Seinteks saab kasutada Adrian Trading OÜ poolt pakutavaid raamideta (ASD-120) või raamidega terrassiklaase (ASD-120+). Lisaks võib seinteks kasutada kinniseid klaasseinu või seinaosi, mis viimistletakse Teile meelepärase materjaliga, näiteks puidust voodrilaud või komposiitplaat. Liimpuidust ehitatud talveaed on ajas vastupidav.
 
LP120 LP120 LP120 LP120 LP120 LP120

Liimpuidu eelised
 
Puit on ökoloogiline materjal, mis ei koorma loodust ning on hõlpsasti töödeldav. Liimpuidu kandevõime ning vastupidavus on oluliselt suuremad, kui tavalisel naturaalmaterjalil ja seda saab kombineerida nii raudbetooni, kiviseinte kui ka terasega. Kuna liimpuidust materjali kokku kleebitav lamell on südamikust lahti lõigatud, viib see võimaliku pragude tekke praktiliselt olematuks. Samuti on liimpuit oluliselt stabiilsem ega hakka kuivades või keskkonnamõjude muutudes „mängima“ ega vajuma.

Kuidas planeerida talveaia ehitust
 
Talveaia planeerimisel on esmatähis kasutusotstarve, mis eesmärgil kõrvahoonet või juurdeehitist kasutama hakkate. Mõelge läbi mööbli, tehnika, valgustuse, vee ja elektri paigutus, et oleks tagatud hilisem maksimaalne kasutus mugavus. Lähtuvalt sellest saate määrata hoone suuruse ja kuju, kindlasti omad piirangud seab olemasolev hoone või terrassi paiknemine. Talveaia külgedeks saate kasutada avatavaid terrassiklaase, klaasseinu või viimistletud seinaosi. Talveaia katuse saame klaasida kirka või toonitud päiksekaitseklaasiga, samuti saame kasutada klassikalisi katusekattematerjale nagu sindel ja valtsplekk. Kui hoone ehitatakse juurdeehitisena olemasolevale hoonele soovitame kasutada klaasitud katust, mis tagab loomuliku päevavalguse pääsu hoonesse. Esmase hinnapäringu saamiseks palun saatke soovitud talveaia plaanilised mõõdud ja lühikirjeldus enda soovidega, kindlasti tuleb kasuks pilt olemasolevast olukorrast. Kui soovite rohkem infot ja tehnilist konsultatsiooni, palun võtke ühendust Meie meeskonnaga, kes aitavad leida Teile optimaalse ja sobiva lahenduse.
 
Puidu viimistlemine

osmopdf
 
 

Meie tooted

indicator